Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Memento mori

A60/046

Miroslav Hák (1911-1978)

MEMENTO MORI

30. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na matném papíru, původní autorská zvětšenina. 86x115 mm. Verso značeno autorským razítkem, tužkou název díla, lokace, datace a další poznámky. Stav A.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 32 000 Kč
Prodáno