A60/056
Bohumil Šťastný (1905-1991)
AKT
30. - 40. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 192x137 mm (203x142 mm). Verso značeno autorským razítkem, nalepen papírový štítek s rukopisem.