Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Noční Brno

A60/067

Adolf Rossi (1920-2000)

NOČNÍ BRNO

50. - 60. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 180x126 mm. Verso značeno autorským razítkem, další poznámky tužkou a barevnou tužkou. Stav A.