Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Deštivý večer

A60/069

Karel Otto Hrubý (1916-1998)

DEŠTIVÝ VEČER

60. léta 20. stol. Stav A/B.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 180x223 mm. Verso značeno autorským razítkem, razítkem "ČFVU" a razítkem s datací "1967", kuličkovým perem název díla, černou tužkou č. "144".

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.