Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Ukládání do hrobu

A60/147

Aegidius Sadeler (1570-1629)

UKLÁDÁNÍ DO HROBU

1588 / okolo r. 1650
Mědirytina na papíře, 340x243 mm, signováno v tisku při spodním okraji "G: Sadler Fe:", značeno při spodním okraji "Cum tua cotemplor dulcissime funera IESU..." a vpravo dole "Paulus Fürst Excudit". Podle Marca Angolo del Moro (1537– po r. 1586). Pozdější stav, vydal Paulus Fürst (1608-1666). Paspartováno.