A60/154
Václav Hollar (1607-1677)
TROJICE LOVECKÝCH SCÉN
Coursing fallow deere. Kolorovaná mědirytina na papíře, 170x230 mm, značeno vpravo dole v tisku "W. Hollar sculp." a při spodním okraji "Coursing fallow deere. When Grayhounds strayne, then Bucke and dow doe bound (...)". V soupisu Parthey / Pennington č. P2038. Hare hunting. Kolorovaná mědirytina na papíře, 170x230 mm, značeno v tisku při spodním okraji "F. Barlow inv: W: Hollar sculp:", "Hare hunting. The timorous Hare, when Started from her feat (...)". V soupisu Parthey Pennington č. P2029. Stagg hunting. Kolorovaná mědirytina na papíře, 170x230 mm, značeno vpravo dole v tisku "W. Hollar sculp:", "Stagg hunting. The princely Stagge y rangeth through the woods (...)". V soupisu Parthey Pennington č. P2039. Všechny paspartovány, rámovány, zaskleny.