Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Náměstí v Kroměříži v zimě

A60/164

František Tavík Šimon (1877-1942)

NÁMĚSTÍ V KROMĚŘÍŽI V ZIMĚ

1925
Barevný lept na papíře, 290x340 mm, značeno vlevo dole autorským razítkem a signováno vpravo dole "F. T. Šimon". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.