Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Notre Dame večer

A60/165

František Tavík Šimon (1877-1942)

NOTRE DAME VEČER

1927
Barevný lept na ručním papíře s vodoznakem "J. W. Zanders 1922", 300x370 mm (410x490 mm), signováno tužkou vpravo dole pod obrazem „T. F. Šimon“, tamtéž věnování "Váženému pánu p. (...) Jar. Kovaříkovi", vlevo dole pod obrazem značeno autorským razítkem, tamtéž tužkou značeno "Notre Dame", dole uprostřed v desce monogram „TFŠ“. Paspartováno.