Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Stín hořkosti

A60/166

František Bílek (1872-1941)

STÍN HOŘKOSTI

1912
Dřevoryt na papíře, 228x160 mm, značeno na zadní straně "Fr. Bílek: Stín hořkosti". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

František Bílek - grafik, sochař, řezbář, keramik a architekt; významný představitel symbolismu a secese.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.