A60/179
František Tichý (1896-1961)
SVATEBNÍ OZNÁMENÍ
1956
Suchá jehla na papíře, 65x85 mm, signováno a datováno při spodním okraji "Tichý 56". Paspartováno, rámováno, zaskleno.