A60/181
Victor Delhez (1902-1985)
ARCHITEKTURA A NOSTALGIE III.
1949
Dřevoryt na papíře, 401x325 mm, signováno tužkou vpravo dole "Victor Delhez", značeno "V. 134, A. N. III.", značeno tužkou vlevo dole "epreuve d`artiste", uprostřed "Architeture et Nostalgie III".