Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Desky II.

A60/186

Jan Kubíček (1927-2013)

DESKY II.

1965
Monotyp na papíře, 315x275 mm, signováno a datováno dole uprostřed pod obrazem tužkou "Jan Kubíček 65", verso tužkou číslováno "44." a značeno "Desky II.". Paspartováno.