Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Bez názvu

A60/188

Adriena Šimotová (1926-2014)

BEZ NÁZVU

1969
Lept na papíře, 297x205 mm, číslováno vlevo dole "39/50", signováno a datováno vpravo dole "Adriena Šimotová 69". Paspartováno, rámováno, zaskleno.