Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Sedící

A60/189

Adriena Šimotová (1926-2014)

SEDÍCÍ

1979/1983
Litografie na papíře, 335x290 mm, číslováno vlevo dole "13/30", signováno a datováno vpravo dole "Adriena Šimotová 79/83". Paspartováno, rámováno, zaskleno.