A60/191
Jiří Kroha (1893-1974)
SOUBOR STUDIÍ A PLAKÁTŮ
1965
Dvojice autorských návrhů poutače k Výstavě celoživotního díla Jiřího Krohy v domě U Hybernů v Praze, 1965. Kolorovaná kresba na papíře, 835x600 mm, signováno vpravo dole "1965 Výstava nár. umělce Jiřího Krohy u Hybernů - Návrh zevního poutače 1:10 - Jiří Kroha", verso "Ostatní návrhy poutačů k mé výstavě v Praze 1965, Jiří Kroha". Rámováno, zaskleno. Kolorovaná kresba na pauzovacím papíře, 588x280 mm, signováno vpravo dole "Jiří Kroha", přiložen autorův doprovodný list s technickými poznámkami. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Spolu: 11 plakátů k výstavě Životní dílo národního umělce Jiřího Krohy v Moravské galerii Brno, 1965, 812x585 mm. 4 návrhy zvětšené signatury, tempera na papíře, 310x700 mm, 180x700 mm, 315x700 mm, 190x700 mm.