Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Detail Linie č. 146

A60/205

Zdeněk Sýkora (1920-2011)

DETAIL LINIE Č. 146

2003
Serigrafie na papíře, 298x210 mm, signováno a datováno vpravo dole "Sýkora 03", značeno vlevo dole "106/250". Detail z obrazu Linie č. 146. Vydáno v nákladu 250 kusů číslovaných a signovaných autorem k příležitosti výstavy "Sýkora 1998/2003" v Galerii Zdeněk Sklenář v roce 2003/2004.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.