Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pouzdro na revolver M26

A61/014

POUZDRO NA REVOLVER M26

Japonsko, okolo r. 1930
Vojenské pouzdro z tvrdé černé kůže, vyložené černým sametem. Neznačeno. Rozměr 23x18 cm. Stav C. Chybí poutka pro závěsný řemen. Povolené šití. Místy poškozené sametové vyložení.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč