Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pouzdro na pistoli Walter P38

A61/027

POUZDRO NA PISTOLI WALTER P38

Německo, období WWII
Vojenské pouzdro z měkké černé kůže, neznačeno. Rozměr 24x20 cm. Stav C. Poškozený zapínací řemínek, prodřené pouzdro na zásobník.

Vyvolávací cena: 900 Kč