Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Bodák M1867/77 (zkrácený)

A61/067

BODÁK M1867/77 (ZKRÁCENÝ)

Rakousko-Uhersko, po r. 1873
Bodák na pušku Werndl. Čepel značená výrobcem "OHLIGS UND SÖHNE". Na záštitě značeno dnes již nečitelným vojenským číslem. Zámek pohyblivý, s nepřesnostmi. Pochva celokovová. Původní střenky nahrazeny neodborně připevněnou parohovinou. Délka čepele 47 cm, celková délka 64 cm. Stav restaurováno. Patrně nálezový stav.