Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Křivkoměr "Kurvenmesser", pozůstalost Milana Hanáka

A61/142

KŘIVKOMĚR "KURVENMESSER", POZŮSTALOST MILANA HANÁKA

Německo, okolo r. 1950
Přístroj pro měření nepřímých vzdáleností na mapách. Ciferník se čtyřmi stupnicemi, pro mapy s rozlišením 1:25000, 1:50000, 1:75000, 1:100000. Značeno ražbou na přístroji: "F. C. Depose". Uloženo v původní papírové krabičce. Na krabičce určení a návod k použití. Rozměr přístroje 80x35 mm. Stav A-B. Poškozená papírová krabička.