A61/209
Charles Patin (1633-1693)
LYCEUM PATAVIUM
Padova 1682
vel. 4°, 134 s. + index, lat. Pergamenová vazba, modrá ořízka. Na předním přídeští vlepen exlibris „Gottlieb Friedlaender“, Na předtitulních listech ručně psaný latinský text datovaný 1771 a celostránkový mědiryt, v textu mědirytinové signované medailony, text ve výborném stavu. „Lyceum Patavinum Siue icones et vitae professorum, patavii, MDCLXXII. publice docentium.“Typis Petri Mariae Frambotti.