A61/240
Vincenzo Pazzini Carli (1707-1769)
DVOJICE MAP ČÁSTÍ ANGLIE
konec 18. století
Západní Anglie. Kolorovaný mědiryt na papíře, 230x305 mm, v pravém horním rohu kartuš s textem "Le Provincie che sono all`Ouest dell`Inghilterra, Sienna 1796 Presso Pazzini Carli", vpravo dole dvojice měřítek a při pravém spodním okraji zn. "G. Benatti fece in Bassano". Rámováno, zaskleno.
Severní Anglie. Kolorovaný mědiryt, 225x305 mm, v levém horním rohu titul s výjevem přístavu "Parte Settentrinale dell`Inghilterra, Sienna 1795 Presso Pazzini Carli", v pravém horním rohu dvojice měřítek. Rámováno, zaskleno.