A61/243
Johann Andreas Pfeffel
KORUNOVAČNÍ PRŮVOD MARIE TEREZIE NA MALÉM NÁMĚSTÍ V PRAZE
18. století
Mědiryt na papíře, 365x605 mm, zn. vpravo dole "Ioh. Andreas Pfeffel sculpt. direx. Aug. Vindel." a vlevo dole "Ioann Iosephus Dietzler delin.", uprostřed při spodním okraji kartuš zdobena zbrojí s nápisem "Prospect des so genandten kleinen Kingl in der königl. Alten Stadt Prag (…) 29 April 1743." a po jejích stranách zleva a zprava nápisy v němčině. Okraje listu poškozené, viditelné rýhy po přehýbání, na obrazové ploše hnědé skvrny.