A61/260
Max Švabinský (1873-1962)
KOSATCE
1953
Litografie na papíře, 185x139 mm, sign. tužkou při pravém dolním okraji "M. Švabinský" a značeno v tisku "ŠM 53". Vlevo dole zn. "66/100". Paspartováno, rámováno, zaskleno.