A61/282
Karel Šimůnek (1869-1942)
DÁMA V PRŮSVITNÝCH ŠATECH
1920
Kombinovaná technika - tužka akvarel na papíře, 415x275 mm (výřez pasparty), sign. a dat. tužkou vpravo dole "K. Šimůnek 1920 Praha". Plocha papíru pokryta drobnými hnědými skvrnkami. Paspartováno, rámováno, zaskleno.