A61/371
Josef Jíra (1929-2005)
FIGURÁLNÍ KOMPOZICE
1979
Lavírovaná kresba tuší na papíře, 120x180 mm (výřez pasparty), sign. vpravo nahoře společně s autorským rukopisným věnováním "Šárce Kahánkové Josef Jíra Praha 20. XI. 79". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Opatřeno znaleckým posudkem PhDr. Evy Kolářové.