Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Milenci

A61/378

Josef Jíra (1929-2005)

MILENCI

1980
Olej na plátně, 69x59 cm, sign. a dat. vpravo dole násadou štětce do barevné vrstvy "J. Jíra 80". Vzadu na plátně autorský rukopisný text: „J. JÍRA / MILENCI (ŠTENBERK)/ 69 X 60“. Rámováno. Opatřeno znaleckým posudkem PhDr. Evy Kolářové. Stav A.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Vydražená cena: 120 000 Kč
Prodáno