A61/419
CUKŘENKA A NÁSTOLEC
Čechy, posl. třetina 19. stol.
Cukřenka na vyšší patce, s víkem s kulovitým úchytem, a zvonovitá miska na balustrové nožce, dvoustěnné, uvnitř amalgamem stříbřené a žlutě lazurované sklo, florální malba nevypalovanými barvami, v 1. příp. barevná.
V. 18 cm a 14 cm.
Neznačeno.