A61/449
VÁZA
Čechy, Nový Bor
30. léta 20. stol.
Mohutná zvonovitá váza z kouřového skla, broušená, hraněná do osmistěnu, horní okraj opatřen čtveřicí výstupků.
V. 21,5 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.