A61/457
Pavel Hlava (1924-2003)
VÁZA SOMMERSO
Čechy, Nový Bor, Crystalex, závod Exbor,
návrh 60. léta 20. stol.
Hutně tvarovaná a ručně broušená váza kvádrového tvaru, masivní vrstvené sklo triplex, zatavený abstraktní dekor zhotovený technikou redukce oxidu kovů.
V. 18,5 cm.
Neznačeno.