A61/458
Pavel Hlava (1924-2003)
VÁZA PRO JEDNU KVĚTINU
Čechy, Nový Bor, Crystalex, závod Exbor,
návrh 60. léta 20. stol.
Hraněná kónická váza šestibokého půdorysu se šikmo seříznutým hrdlem, hutně tvarované a ručně broušené bezbarvé sklo sommerso s úzkým kapkovitým vpichem podjímaným fialovou sklovinou.
V. 30 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.