A61/531
LÁZEŇSKÝ KOFLÍK
Čechy, Březová, Fischer & Reichenbach,
1810-1846
Lázeňský pohárek s uchem, bílý porcelán, na pohledové straně v obdélném orámování barevně malovaná veduta Karlových Varů s pohledem na pavilon Zámeckého pramene, dole pod obrázkem černý nápis „Schlossbrunn.“, zlacená štafáž.
V. 10,5 cm.
Vtlačená značka „F&R“.