Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Lázeňský koflík

A61/531

LÁZEŇSKÝ KOFLÍK

Čechy, Březová, Fischer & Reichenbach, 1810-1846
Lázeňský pohárek s uchem, bílý porcelán, na pohledové straně v obdélném orámování barevně malovaná veduta Karlových Varů s pohledem na pavilon Zámeckého pramene, dole pod obrázkem černý nápis „Schlossbrunn.“, zlacená štafáž. V. 10,5 cm. Vtlačená značka „F&R“. Stav A.