A61/620
TŘÍDÍLNÝ SALONNÍ BUFET
Jihozápadní Evropa
2. čtvrt. 20. stol.
Třídílná skříň z měkkého dřeva s palisandrovou dýhou, na frontální stěně rámováno javorovou lištou, výplně dvířek potažené pergamenem, mosazná kování. 93,5x185x46,5 cm.