A61/621
DVOUDVEŘOVÁ SKŘÍŇ
Itálie
20. - 30. léta 20. stol.
Dvoudveřová skříň nízkého obdélníkového formátu, jejíž povrch je celoplošně potažen bílým leštěným pergamenem. Na horizontálních hranách lištováno zlacenými římsami. Madla na dveřích z bronzu, litého do tvaru mořských ryb. 151x120x49 cm.