Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice zlatých prstenů

A61/711

DVOJICE ZLATÝCH PRSTENŮ

Dvojice prstenů z oranžového, resp. žlutého zlata, osazeno citrínem / s rytou iniciálou "EM", neznačeno. 2 x osvědčení puncovního úřadu. a 700/1000 (7,85 g) Au ryzost 750/1000. Celková (hrubá) hmotnost 22,75 g Velikost prstenu: 61 a 64. Stav A-B.