A61/720
ZLATÉ NÁUŠNICE S PERLAMI
Náušnice ze žlutého zlata, osazené vždy dvěma kulatými bílými perlami různé velikosti, zapínání: dámský patent, značeno ryzostním číslem a "AW". Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 2,65 g, d. 3,5 cm Stav A-B.