A61/724
SOUBOR STŘÍBRNÝCH ŠPERKŮ
20. stol.
Prsten a přívěs s markazity, čsl. puncovní značky pro cizí zboží, S-43, ryzostní čísla, d. 4 cm. Spolu: Stříbrné náušnice osazené vždy 5 bílými kameny, typ puzeta, punc. zn. S-43, ryzostní číslo, d. 1,3 cm.
Ag 925/1000
Ag ryzost
835/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 10,21 g.
Velikost prstenu: 54.