A61/726
TROJICE STŘÍBRNÝCH PRSTENŮ
Tři stříbrné dámské prsteny osazené barevnými kameny ve tvaru muglí, puncovní značky S-43 a S-67, dále značeno ryzostními čísly, v 1 příp. také "MEXICO".
Ag 900/1000 a 925/1000.
Ag ryzost
835/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 16,35 g.
Velikost prstenu: 53, 54 a 55.
Stav A-B.