A61/730
SADA ZLATÝCH ŠPERKŮ
Souprava zlatých šperků v dekorativním orientálním stylu obsahuje náhrdelník (d. 36 cm, zapínání - háček), náušnice (d. 3,5 cm, zapínání - anglický šroubek) a prsten, čsl. puncovní značky Z-56 pro staré zboží, ryzostní čísla, dále značeno "TBZ", "22 CT" a "N2". Au 900/1000 Celková hmotnost 57,56 g. Velikost prstenu: 52. Stav A.