A61/735
ZLATÝ NÁRAMEK
20. stol.
Masivní plochý řetěz z oranžového zlata s kroužkovým zapínáním, čsl. puncovní značka pro cizí zboží Z-56, ryzostní číslo. Zapínání oddělené.
Au ryzost
585/1000.
Celková hmotnost 17,36 g, d. 20 cm.