A61/741
SADA ŠPERKŮ S GRANÁTY
Československo, patrně Jablonec nad Nisou, Jablonecká bižuterie
Stříbrný náramek osazený v každém z 19 článků trojicí drobných pyropů, puncovní značka S-67, výrobní značka "JB". - Prsten a spona do vlasů z obecného kovu, osazeno broušenými českými granáty různých velikostí, neznačeno.
Ag ryzost
900/1000.
Celková (hrubá) hmotnost náramku 10,64 g, d. 19 cm, d. spony 4 cm
Velikost prstenu: 55
Stav A-B.