A61/743
DVA PÁRY NÁUŠNIC
Československo, 2. pol. 20. stol.
Dámské náušnice ze zlaceného stříbra osazené drobnými českými granáty do pavé šestibokého tvaru, puncovní značka S-67, zapínání: dámský patent. - Dětské náušnice z obecného kovu osazené drobnými tyrkysy do pavé, zapínání: dětská brizura.
Ag ryzost
900/1000.
Celková hmotnost dámských náušnic 11,27 g, Ø 1,9 cm, Ø dětských 1,2 cm.