A61/744
ZLATÉ MANŽETOVÉ KNOFLÍKY S RUBÍNY
Luxusní manžetové knoflíky v artdecovém tvarosloví, z oranžového zlata, osazené vždy trojicí drobných rubínových baget, neznačeno. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 750/1000. Celková (hrubá) hmotnost 12,20 g, d. 1,8 cm Stav A.