A61/750
STŘÍBRNÁ BROŽ S MARKAZITY
1. pol. 20. stol.
Stříbrná brož ve florálním tvarosloví, osazená ca 150 drobnými broušenými markazity, uzávěr je opatřen pojistkou, čsl. puncovní značka pro cizí zboží S-43. Několik nejmenších kamínků chybí.
Ag ryzost
959/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 12,66 g, d. 10 cm.