A61/811
TANEČNÍK RUSKÉHO BALETU
Návrh Dumitru Haralamb Chipăruș (1886–1947) - připsáno
1. pol. 20. stol.
Figura tanečníka v artdecovém tvarosloví, bílý kov barevně patinovaný, hlava a ruce vyřezány ze slonoviny, dvoustupňový šestiboký mramorový podstavec, v. figury 30 cm, celk. v. 35 cm, neznačeno.
Stav restaurováno.