A61/817
SNĚNÍ
Francie, Limoges
(3. čtvrt.) 19. stol.
Romantizující profilová podobizna světlovlasé dívky v polopostavě, s knížkou v ruce, barevná emailová malba na měděném jádře, 12,3x9 cm (výřez rámu), zasazeno v širokém dřevěném rámu se zlacenou středovou lištou, sametovým potahem a závěsem, verso značeno štítkem "Réverie".
Stav restaurováno.