Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kapesní hodinky

A61/826

KAPESNÍ HODINKY

18. / 19. stol.
Jednoplášťové pánské kapesní hodinky klíčové, bílý smaltovaný ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny a prolomen jedním otvorem pro natahování stroje, Ø 5 cm, plášť z bílého a obroučky ze žlutého (zlaceného) kovu, ražený a gravírovaný dekor, včetně klíčku, neznačeno. Stav C. Jdoucí.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.