A61/844
KUBISTICKÁ DÓZA
20. stol.
Kazeta v kubizujícím tvarosloví, obdélný půdorys na čtyřech rohových nožkách, bílý plech s mosaznou povrchovou úpravou, odklopné víko na stěžejce s dřevěným úchytem, vyjímatelné dno z lehkého dřeva, 15,5x10,5x8 cm, neznačeno.