A62/058
Napoléon Thomas (1810)
HISTORICKÝ VÝJEV
Litografie na papíře, 440x550 mm (výřez pasparty), zn. vlevo dole v tisku „Napol Thomas“. Pomačkaný papír. Paspartováno, rámováno, zaskleno.