A62/076
Eugène Samuel Grasset (1845-1917)
LEŽÍCÍ ŽENA
19. / 20. stol.
Litografie na papíře, 105x245 mm (výřez pasparty). Secesní rám, pasparta s květinovými motivy.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.